EVCİLER BELEDİYESİNİN DÜZENLEMİŞ OLDUĞU HALI SAHA FUTBOL TURNUVASI

TURNUVAYI 1. BİTİREN İKRAM OĞLU TİC. SPOR'U TEBRİK EDİYORUZ 

TURNUVAYI 2. BİTİREN DİNAR SANAYİ SPOR'A TEŞEKKÜR EDİYORUZ

TURNUVAYI 3. BİTİREN AKÇİN ZAHİRECİLİK SPOR ' A TEŞEKKÜR EDİYORUZ

   

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mesajında sevgi, hoşgörü ve yardımlaşma duygularının ön plana çıktığı Ramazan Bayramına ulaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Belediye Başkanı, "Rahmet, mağfiret ve bereket mevsimi olan Ramazan ayı, dini açıdan taşıdığı anlamın yanı sıra sosyal olarak da tam bir dayanışma dönemidir. Halkımızın bu kutsal ayda yardım yaparak, bağışta bulunarak, dua ederek, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızla dayanışma içerisinde birlikte yaşadık. Maddi ve manevi sayısız güzelliklerin yaşandığı Ramazan ayını bu erdemli özelliklerin yerleşmesi için bir vesile olarak değerlendirmeliyiz. On bir ayın sultanı Ramazan ayını taçlandıran Mübarek Kadir Gecenizin hayırlara vesile olmasını diler,
Mübarek Ramazan Bayramının Tüm İslam Alemine, Aziz Milletimize ve Bütün İnsanlığa sağlık, mutluluk ve huzur getirmesini diliyorum" dedi.

Belediyemizin düzenlemiş olduğu iftar yemeğin de halkımızın katılımlarından dolayı teşekkür ederim. Mübarek Ramazan ayında birlik beraberlik ve kardeşliğin ön plana çıktığı bu gecede Evciler halkıyla beraber iftar yemeği yemenin mutluluğu içerisindeyim.  Bu organizasyonda emeği geçen bütün personelime teşekkür ediyorum.

Saygılarımla..        Saim ÖZER  Evciler Belediye Başkanı